امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76903
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 55
زهرا یزدی‌نژاد نویسنده و مدیر انتشارات «خورشید باران» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان داشت: ...

زهرا یزدی‌نژاد نویسنده و مدیر انتشارات «خورشید باران» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان داشت: این انتشارات با 60 عنوان کتاب چاپ اولی و تجدید چاپ در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور به عمل می‌آورد.

وی اضافه کرد: کتاب «کاشانه ابرار» که اخلاق علماء با همسرانشان در خانواده است به زودی از سوی این انتشارات منتشر و در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، به مخاطبان این عرصه، ارائه خواهد شد، همچنین این کتاب به کوشش «نرگس اسفندیاری» جمع‌آوری شده است.

یزدی‌نژاد ادامه داد: از جمله آثاری که در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از سوی این انتشارات عرضه خواهد شد می‌توان به کتاب «پای درس استاد شهبازی با نهج‌البلاغه»، «ذخائر العقبی»، کتاب «سیب و عطش» و «امام خوبی‌ها»، اشاره کرد.

وی افزود: کتاب «دوباره باران» مقالاتی در رابطه با شعرهای اخلاقی است که در گذشته توسط بنده نوشته شده است، و چاپ دوم آن نیز به نمایشگاه کتاب تهران خواهید رسید.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها