امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76907
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هم‌زمان با اکران فیلم سینمایی چ و در ادامه پخش آگهی‌های کتاب در پیام‌های بازرگانی صداوسیما، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هم‌زمان با اکران فیلم سینمایی چ و در ادامه پخش آگهی‌های کتاب در پیام‌های بازرگانی صداوسیما، آگهی کتاب «مرد رؤیاها» آخرین نوشته «سیدمهدی شجاعی» از شبکه‌های مختلف سیما پخش می‌شود.

کتاب «مرد رؤیاها» از انتشارات کتاب نیستان، در قالب فیلم‌نامه به زندگی شهید مصطفی چمران، از آشنایی و ازدواجش در آمریکا تا شهادتش می‌پردازد و به نکات برجسته‌ و جذابی از جمله اعتراض وی به جنایات رژیم شاه در سازمان ملل، آشنایی با امام موسی صدر و حضور چمران در لبنان و مصر در دوران زمامداری جمال عبدالناصر اشاره می‌کند.

پخش آگهی تبلیغاتی این کتاب از 21فروردین‌ماه آغاز شده است و با 60بار پخش از شبکه‌های مختلف سیما تا پایان فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت. شایان ذکر است، پیش از این و در سال 92 کتاب‌های «اعترافات غلامان»، «کتاب‌های نارنجی»، «چرا خدا چنین کرد؟»، « مجموعه آن روزها»، « به روایت اول شخص مفرد» و « قلم رصاص» از شبکه‌های سیما پخش شده بود.


برای دانلود تیزر این برنامه اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها