امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76914
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از روابط عمومی شهرداری کرج، حسین سعیدی سیرایی ادامه داد: در هفته‌ای که مزین به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از روابط عمومی شهرداری کرج، حسین سعیدی سیرایی ادامه داد: در هفته‌ای که مزین به نام هنر انقلاب اسلامی و سالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم است، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج طی اقدامی، بلیط های سینمای فردیس این سازمان را به صورت نیم بها به فروش می‌رساند. 

وی افزود: هنر تا زمانی که انسان‌ساز نباشد، ماندگار نمی‌شود، نام و هنر این شهید والامقام نیز از آن رو برجسته شد که مایه اصلی و چاشنی هنرش از توکل و ایمان سرچشمه می‌گرفت.

سعیدی سیرایی گفت: وی در مقطعی تصمیم گرفت تنها برای خاطر خدا و نه هیچ فرد و هدفی جز او کار کند، از این مقطع به بعد هنر وی به تعالی رسیده و در عرصه هنر و به ویژه نگاه هنرمندانه به دفاع مقدس، تجلی یافت.

این مسئول اظهار داشت: امروز نیز هنرمندان باید با آگاهی در برابر هجمه‌های فرهنگی و شناخت آسیب‌هایی که در تعریف هنر جهانی ارائه شده، هنر ناب را دستمایه فعالیتشان قرار داده و به ارتقای مخاطب و شوق هنری او بیاندیشند.

وی با بیان اینکه حمایت از هنر ناب و سره از رسالت‌های سازمان فرهنگی شهرداری کرج است، ادامه داد: سازمان فرهنگی نیز همسو با سینماهای دولتی کشور که در این هفته به صورت نیم بها به اکران فیلم‌های سینمایی می‌پردازند، فیلم‌های سینمای فردیس خود را با نصف قیمت بلیط به فروش می‌رساند.

سعیدی افزود: این طرح که از ابتدای هفته هنر انقلاب اسلامی آغاز شده تا 27 فروردین ماه ادامه دارد و شهروندان می‌توانند با مراجعه به این سینما از بلیط نیم بها برای تماشای فیلم مورد نظرشان استفاده کنند.

وی تاکید کرد: این تنها بخشی از ادای دین سازمان فرهنگی به ساحت مقدس شهدا بخصوص سید شهیدان اهل قلم است و امیدواریم بتوانیم در آینده با تأسی به آرمان‌های شهدا، گام‌های مثبتی در نهادینه کردن هنر اسلامی و ناب در شهر برداریم.
انتهای پیام/2302/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار