امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76918
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حاجعلی محمدی تهیه کننده و کارگردان مجموعه «ما نیز روزگاری» که با هدف ثبت خاطرات شفاهی شخصیت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حاجعلی محمدی تهیه کننده و کارگردان مجموعه «ما نیز روزگاری» که با هدف ثبت خاطرات شفاهی شخصیت های برجسته انقلاب در شبکه مستند تولید می شود و پیش از این به زندگی عزت الله مطهری و محسن رفیق دوست پرداخته است ، ضمن اعلام این خبر افزود: قصد داشیم زندگی آقایان سرحدی زاده و احمد احمدی را به تصویر بکشیم، اما به خاطر مشکلات جسمی این افراد از ساخت این برنامه ها منصرف شدیم و هم اکنون مراحل پیش تولید مستند زندگی سردار عزیز جعفری را سپری می کنیم که همانند مستند زندگی محسن رفیق دوست در کنار روایت سردار جعفری از خاطراتشان ،  بخش های نمایشی که صحنه هایی از این خاطرات را در بر دارد نیز بازسازی می کنیم.

محمدی اضافه کرد: همچنین قرار است در قالب «ما نیز روزگاری» به زندگی دکتر جواد منصوری رئیس حزب ملل اسلامی نیز بپردازیم و البته با مهدی غیوران و همسر ایشان هم مذاکراتی شده که در صورت موافقت آنها ممکن است به طور همزمان ساخت این سه مجموعه را پیش ببریم.

«ما نیز روزگاری» با هدف ثبت خاطرات شفاهی شخصیت‌های برجسته انقلاب در شبکه مستند سیما تولید می‌شود. در سری قبلی این مجموعه در 30 قسمت 30 دقیقه‌ای روایتی متفاوت از زندگی عزت الله مطهری به تصویر کشیده شد.  همچنین در 41 قسمت خاطرات کودکی تا نوجوانی، فعالیت‌های سیاسی، مبارزه‌های انقلابی و فعالیت‌های محسن رفیق دوست چهره شناخته شده سیاسی کشور در سال‌های انقلاب، از زبان خودش روایت شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار