امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7692
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه اسرائیلی «جروزالم‌پست»، لرد «نظیر احمد» یک روز پیش از جلسه رسیدگی به اتهامات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه اسرائیلی «جروزالم‌پست»، لرد «نظیر احمد» یک روز پیش از جلسه رسیدگی به اتهامات وی مبنی بر یهودستیزی در ارتباط با اظهاراتش در جریان مصاحبه ‌ای تلویزیونی از سمت خود کناره‌گیری کرد.

نظیر احمد 55 ساله، یکی از نخستین نجیب‌زادگان مسلمان در انگلیس بود و «تونی بلر» نخست‌وزیر اسبق این کشور وی را در سال 1998 منصوب کرد. وی در سال 2009 به اتهام قتل زندانی شد.

وی در مصاحبه‌ای با روزنامه تایمز گفته بود که محکومیت وی به زندان نتیجه اعمال فشار دادگاهی است که در اختیار یهودیان صاحب رسانه قرار دارد. احمد بعدها عذرخواهی کرد.

روزنامه انگلیسی «تلگراف» نوشت که لرد احمد در نامه استعفای خود نوشته است که فکر نمی‌کند به اتهام وی به صورت عادلانه رسیدگی شود.

تلگراف به نقل از احمد نوشت: «من نمی خواهم در دادگاهی حاضر شوم  که در آن عدالت نادیده گرفته شده است.همه آنچه می خواهم، دسترسی به شواهدی است که با آنها بتوانم از خودم دفاع کنم. چراکه در صورتی که مدارکی موجود نباشد، نمی توانم از خودم دفاع کنم.»
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها