امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76980
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۰
تعداد بازدید: 43
حمید رسایی مدیر مسئول هفته نامه ٩ دی و نماینده تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص خبر رفع توقیف ...

حمید رسایی مدیر مسئول هفته نامه ٩ دی و نماینده تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص خبر رفع توقیف ٩ دی گفت: متاسفانه تا امروز چنین موضوعی به ما اعلام نشده و این اشتباه عمدی یا سهوی یک خبرگزاری از مصاحبه بنده در جمع خبرنگاران بوده و الا رسانه های دیگر اینطور منتشر نکرده اند و ٩ دی همچنان توقیف است.

رسایی در خصوص وضعیت انتشار ٩ دی گفت: بنده بعد از  ارجاع پرونده ٩ دی به دادگاه در اویل بهمن سال٩١ تاکنون چندبار در دادگاه حاضر شده ام. بعد از عید هم برای موارد جدید شکایت هیات نظارت که منجر به توقیف شد به دادگاه رفته ام و مستنداتم را ارائه داده ام ولی هنوز نتیجه مشخص نشده. 

نماینده تهران گفت: مواردی که ٩ دی به دلیل آن توقیف شده واقعا منطبق بر قانون نیست. تنها دلیل توقیف انتقاد از توافقنامه ژنو و جابجایی های زیاد در دولت است.

مدیر مسئول ٩ دی گفت: هفته نامه  ٩ دی در سال ٩٢ فقط دو تذکر کتبی و یک مورد تذکر شفاهی دریافت کرده در حالی که روزنامه قانون در سال ٩٢ شش تذکر دریافت کرده و روزنامه ایران ٤ تذکر گرفته پس چرا آنها توقیف نشدند با اینکه روزنامه قانون به احکام دینی هم توهین کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها