امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7701
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 87
اردوان ارسلان‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار داشت: 79 کیلو و 400 گرم تریاک طی سه روز گذشته از دو دستگاه خودرو در محور یاسوج به اصفهان ...

اردوان ارسلان‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار داشت: 79 کیلو و 400 گرم تریاک طی سه روز گذشته از دو دستگاه خودرو در محور یاسوج به اصفهان کشف شد.

وی ادامه داد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان دنا طی سه روز گذشته، حین ایست و بازرسی به یک دستگاه خودرو وانت‌بار مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی دنا تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو، 35 کیلو و 500 گرم تریاک که به طرز ما‌هرانه‌ای جاسازی شده بود کشف و راننده نیز دستگیر شد.

ارسلان‌پور ادامه داد: همچنین مأموران در عملیاتی دیگر حین کنترل خودر‌وهای عبوری این محور، 43 کیلو و 900 گرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو 405 کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دنا افزود: راننده پژو به همراه سه سرنشین آن دستگیر شدند و برابر اظهارات راننده، مواد کشف شده متعلق به فرد دیگری بوده که با هوشیاری پلیس، فرد مظنون به همراه شخصی دیگر در حالی که با یک دستگاه خودروی وانت‌بار به دنبال آن‌ها در حرکت بودند، نیز دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: همه متهمان پس از دستگیری به مقام قضایی تحویل و خودرو‌ها به پارکینگ منتقل شد.

انتهای پیام/82009/م30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها