امروز : پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 27
۱۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77016
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۵
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در آستانه 29 فروردین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در آستانه 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به دستاوردهای این قرارگاه در حوزه کشف و شناسایی گفت: سامانه راصد 32 از دستاوردهای خوب قرارگاه پدافند هوایی در حوزه کشف و شناسایی است که می‌تواند سمت ارتفاع و سرعت اهداف پرنده را به صورت دیتا و در محدوده بیش از 15 کیلومتر برای مراکز کنترل ارسال نماید.

امیر اسماعیلی در ادامه افزود: به کمک این دستاورد، دیده‌بان توسط سامانه‌ای که در کلاه و یا دوربین او نصب شده است سمت سرعت ارتفاع و سمت گذرنده هدف یا اهداف پرنده را به مراکز کنترل ارسال می‌کند.

وی در پایان افزود: شبکه دیده‌بانی یکی از شبکه‌هایی است که مد نظر فرمانده معظم کل قوا است و سال گذشته ایشان فرمودند که به بخش دیده‌بانی اهمیت ویژه‌ای داده شود و بر اساس همین تدبیر ما امروز در سامانه‌های دیده‌بانی به سامانه پیشرفته راصد 32 رسیده‌ایم که محصول کار متخصصین وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار