امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77024
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۴۵
تعداد بازدید: 72
محسن دارایی سخنگوی خرید تضمینی گندم بانک سپه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، افزود: از امروز شروع پرداخت ...

محسن دارایی سخنگوی خرید تضمینی گندم بانک سپه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، افزود: از امروز شروع پرداخت بهای گندم برای خرید تضمینی از کشاورزان در سه استان گرمسیر فارس، خوزستان و بوشهر آغاز شده و در هر استان یک مرکز خرید مستقر شده است که اطلاعات آنها در نهایت وارد سامانه مرکزی بانک سپه می‌‌شود.

دارایی گفت: امروز عملیات خرید 4 هزار تن گندم در قالب 463 محموله و به مبلغ 42 میلیارد ریال انجام شده که همان لحظه پول به حساب کارت عابر بانک کوتاه‌مدت کشاورزان واریز شده است.

سخنگوی پروژه خرید تضمینی گندم بانک سپه افزود: هر کیلوگرم گندم معمولی به نرخ تضمینی هزار و 50 تومان و هر کیلوگرم دوروم هزار و 80 تومان و براساس میزان پاکی اگر گندم تمیز باشد، برای گندم معمولی هر کیلو 14.6 تومان و برای گندم دورم 16.4 تومان به مبالغ نرخ تضمینی اضافه می‌شود.

دارایی افزود: امسال چهارمین سال پیاپی است که بانک سپه محصولات کشاورزی گندم، برنج و چای را به نرخ تضمینی خریداری می‌کند.

وی افزود: 10 دستگاه خودروی سیار که هر خودرو دو دستگاه عابربانک حمل می‌کند، به مناطق صعب‌العبور و دور دست اعزام می‌شود که پول کشاورزان در محل تحویل گندم پرداخت شود.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار