امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77027
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۴۵
تعداد بازدید: 52
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریادار عباس محتاج رئیس بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران در آستانه روز ...

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریادار عباس محتاج رئیس بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران در آستانه روز ارتش و حماسه آفرینی های نیروی زمینی با تبریک این روز، از افزایش ظرفیت جابجایی مسافران هوایی در کشور خبر داد.

محتاج با اشاره به نقش تأثیرگذار شرکت هواپیمایی «کاسپین» در زمینه توسعه صنعت هوایی کشور، اظهار داشت: کاسپین به عنوان یکی از شرکت های فعال بنیاد تعاون ارتش در مدت فعالیت خود توانسته است با شناسایی حوزه های مهم صنعتی، اقتصادی و رفاهی در ایران اسلامی و همچنین برخی کشورهای دنیا با برقراری خطوط پروازی مطابق با استاندارد های جهانی در راستای پویایی اقتصادی و صنعتی و نیز بعضاً محرومیت زدایی از برخی مناطق کمتر برخوردار کشور بکوشد و حتی به جایگاه مهم کم تاخیرترین ایرلاین برابر با آخرین اعلام سازمان هواپیمایی کشور دست یابد.

رئیس هیأت مدیره شرکت هواپیمایی کاسپین همچنین از عزم جدی بنیاد تعاون ارتش به منظور توسعه ناوگان پروازی خبر داد و گفت: بر اساس تصمیم مدیران و اعضای هیأت مدیره مقرر شد که کاسپین با در اختیار گرفتن هواپیماهای پیشرفته و برخوردار از امکانات رفاهی و قابلیت‌های پروازی بیشتر با تمام توان خود در راستای افزایش سطح رفاه و رضایت مسافران و هموطنان عزیز گام بردارد.

محتاج افزود: تحقیق و شناسایی نیاز هم‌میهنان عزیز، پوشش تقاضای مسافرت های هوایی داخلی و خارجی، تسهیل حمل و نقل هوایی و نیز ارتقاء استاندارد های مسافرت هواپیمایی مطابق با مراتب کیفی بالای سازمان های بین المللی از اهداف اصولی این شرکت بوده که با یاری خداوند و تلاش همکاران و با توجه به رضایت مسافران عزیز توانسته ایم به درصد قابل توجهی از آن دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: در این راستا، مطالعات لازم و نیز نیازسنجی و بررسی‌های ظرفیت‌های موجود در مسیرهای پروازی داخلی و خارجی در خصوص افزایش ظرفیت ناوگان پروازی هماپیمایی کاسپین در این خطوط صورت گرفت و اقدامات جهت خرید 2 فروند هواپیمای بوئینگ MD83 مطابق با مقررات و الزامات سازمان هواپیمایی کشوری انجام شد و با تلاش های صورت گرفته یک فروند از این هواپیما در اسفندماه سال گذشته وارد کشور شد و یک فروند دیگر نیز خریداری شده و درحال ورود به کشور است.

وی همچنین از تصمیم این شرکت برای خریداری 10 فروند هواپیمای Airbus از نوع A320 خبر داد و اضافه کرد: با توجه به طرح گسترده هواپیمایی کاسپین برای توسعه ناوگان و ارتقاء سطح کیفی پرواز ها در این شرکت، مقدمات خرید این هواپیماها انجام شده است و در بهار امسال و در روزهای آتی 4 فروند از این هواپیما در اختیار گروه پروازی کاسپین قرار خواهد گرفت.

محتاج در ادامه گفت: امسال شاهد جهش چشمگیری در ظرفیت جابجایی مسافر توسط کاسپین خواهیم بود به گونه ای که فقط در گام نخست امکان جابجایی حدود 250 هزار مسافر به توان سالانه این شرکت افزوده شده است.

رییس بنیاد تعاون ارتش در پایان خاطر نشان کرد: به حول قوه الهی در سال اقتصاد و فرهنگ با یک مدیریت جهادی و همسو با عزم یکپارچه ملت ایران با تدوین برنامه توسعه و پیشرفت و تعیین چشم انداز 5ساله و با برنامه ریزی ها و کارشناسی های انجام شده از طریق ارتقاء سطح کیفی خدمات در شرکت های تابعه، بنیاد تعاون ارتش به جایگاه واقعی خود در توسعه رفاه و خدمات عمومی و نیز ارائه خدمات تخصصی و فنی در عرصه های مهم صنعتی و اقتصادی کشور وارائه خدمات موثر به پرسنل ارتش دست یابد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها