امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77038
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۵۶
تعداد بازدید: 45
احمد میدری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه متولی شناسایی و توزیع سبد کالا در مرحله دوم ...

احمد میدری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه متولی شناسایی و توزیع سبد کالا در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌‌ها کدام دستگاه خواهد بود، اظهار داشت: وزارت تعاون، کار و رفاه در حال تهیه دستورالعملی است که بر مبنای آن همه مباحث مربوط به سبد کالا مشخص خواهد شد و برای دولت ارسال می‌شود.

وی گفت: قطعاً مجری توزیع این سبد کالا وزارت تعاون، کار و رفاه نخواهد بود.

معاون رفاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به این سؤال که سبد دوم کالا که مربوط به وعده دولت برای سال گذشته است آیا امسال توزیع می‌شود و یا اینکه در همان بحث هدفمندی یارانه‌ها ادغام خواهد شد، تصریح کرد:‌ از این موضوع اطلاعی ندارم و باید دولت در این رابطه تصمیم‌گیری کند.

وی تاکید کرد: دستورالعملی که در حال تهیه است مربوط به فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها و پرداخت سبد کالا به گروه‌های هدف است.

میدری در پاسخ به این سؤال که در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌‌ها شناسایی گروه‌های درآمدی ذکر شده در فرم خوداظهاری بر عهده وزارت تعاون، کار و رفاه است، گفت: همه مباحث این موضوع برعهده سازمان هدفمندی یارانه‌ها است و وزارت تعاون، کار و رفاه در شناسایی درآمدی دخالتی ندارد.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها