امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77040
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۵۶
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سازمان هواپیمائی کشوری، سعید اکبری اعلام کرد: با صدور NOTAM (اطلاعیه هوانوردی) از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سازمان هواپیمائی کشوری، سعید اکبری اعلام کرد: با صدور NOTAM (اطلاعیه هوانوردی) از ساعت 7:30 تا 11 صبح روز جمعه 29 فروردین ماه به مدت 3.5ساعت فرودگاه های واقع در استان تهران از جمله فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، فرودگاه مهرآباد، پیام، آزادی، مهر شهر کرج، آبیک، مجموعه آریا فر، قجاوند و مجموعه سپهر بسته اعلام می‌شود.
وی افزود: در روزهای ۲۳ تا ۲۸فروردین به منظور انجام تمرین رژه هوایی احتمال بروز برخی تغییرات در برنامه های پروازی وجود دارد.
براساس NOTAM (اطلاعیه هوانوردی) بسته شدن این فرودگاهها به تمامی شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است.
مدیر کل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: شرکتهای هواپیمایی موظف هستند، با توجه به لحاظ کردن روز 29 فروردین ماه مصادف با سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، نسبت به تنظیم برنامه پروازی خود اقدام کنند، برهمین اساس با برگزاری جلسات متعدد برنامه پرواز هواپیماها از ساعت 11 به بعد در روز 29 فروردین تنظیم شده است.
وی خاطرنشان کرد: ستادی متشکل از کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت فرودگاههای کشور و ارگانهای شرکت کننده در مراسم رژه هوایی در فرودگاه مهرآباد حضور خواهند داشت، تا در صورت بروز هر گونه تغییر احتمالی اطلاع رسانی و برنامه ریزی لازم را به عمل آورند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار