امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7705
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس، سیروس حیدری اظهار داشت: حدود 12 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس، سیروس حیدری اظهار داشت: حدود 12 سال پیش فردی در شهر شیراز و با استفاده از سلاح سرد به قتل می‌رسد.

وی ادامه داد: بعد از انجام کارهای اطلاعاتی وسیع در این مورد ماموران اداره آگاهی متوجه شدند فرد قاتل به استان اردبیل متواری و در آنجا تشکیل خانواده داده و صاحب فرزند نیز شده است.

رئیس پلیس آگاهی فارس افزود: در ادامه محل زندگی این فرد قاتل در اردبیل مورد شناسایی قرار گرفت و تیم عملیاتی پلیس آگاهی فارس با اخذ نیابت قضایی به آن شهرستان عزیمت کرد.

حیدری خاطرنشان کرد: پس از چند روز تعقیب و گریز و انجام کارهای اطلاعاتی و همچنین هماهنگی با مقام قضایی قاتل بعد از 12 سال متواری بودن دستگیر شد.

این مسئول در پایان گفت: در بازجویی‌های صورت گرفته قتل فرد مقتول از وی کشف و وی انگیزه قتل را درگیری خیابانی عنوان کرد.

باند سارقان درون خودرو در مرودشت متلاشی شد

بر اساس این گزارش همچنین با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان مرودشت استان فارس، باند سارقان درون خودرو متلاشی و 18 سرقت درون خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامی مرودشت گفت: در پی وقوع چند سرقت درون و قطعات جانبی خودرو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

علی شیبانیان افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و با به دست آوردن سرنخ‌هایی، دو نفر از سارقان احتمالی شناسایی و به عنوان متهمان اصلی مورد تعقیب قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت تصریح کرد: با هماهنگی مراجع قضایی دو نفر متهم اصلی دستگیر شدند و در بازرسی از منزل پدر یکی از آنان تعدادی از اموال مسروقه کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات فنی و پلیسی اولیه از متهمان، همدست آنان نیز شناسایی و دستگیر شد.

شیبانیان با اشاره به دستگیری چهار نفر از سارقان در این پرونده بیان داشت: در مجموع 18 سرقت درون و قطعات خودرو به همراه یک سرقت خودرو از آنان کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت خاطرنشان کرد: در این زمینه پرونده تشکیل شد و تحقیقات برای کشف سرقت‌های احتمالی دیگر از اعضای این باند، هم‌چنان ادامه دارد.

کشف 19 کیلوگرم تریاک در سپیدان

همچنین فرمانده انتظامی سپیدان استان فارس از کشف 19 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.

سلطان محمدی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سپیدان با ایجاد تور ایست و بازرسی در جاده‌های این شهرستان به یک خودرو سواری پیکان مظنون شدند.

وی متذکر شد: بلافاصله ماموران خودرو را متوقف و در بازرسی از آن 19 کیلو و 700 گرم تریاک که به صورت ماهرانه‌ای در آن جاسازی شده بود کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سپیدان اذعان داشت: در این مورد یک قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و خودرو توقیف شد و تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد.
انتهای پیام/‌2448/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها