امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77053
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین دهقان وزیر دفاع کشورمان در حاشیه دور دوم دیدار با وزیر دفاع جمهوری ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین دهقان وزیر دفاع کشورمان در حاشیه دور دوم دیدار با وزیر دفاع جمهوری آذربایجان که صبح امروز برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وزیر دفاع آذربایجان نشست‌های مختلفی با مسئولان نظامی و سیاسی کشورمان داشته و مسائل مختلفی مورد بحث و تبادل نظر دو طرف قرار گرفته است.

وی افزود:‌تعمیق و گسترش روابط از سوی دو طرف مطرح و همچنین روابط بین‌الملل و منطقه‌ای از جمله موضوعات مهمی بود که در دستور کار دو طرف قرار گرفت.

دهقان ادامه داد: در همه مسائلی که مطرح شد مواضع مشترک و یکسانی داشتیم و ما از موضع آذربایجان نسبت به مسئله هسته‌ای ایران تشکر می‌کنیم.

وزیر دفاع با اشاره به سفر رئیس‌جمهور آذربایجان به کشورمان اظهار داشت: این سفر فصل جدیدی از همکاری را رقم زده و امیدواریم بتوانیم زمینه‌های گسترده همکاری را از جمله در حوزه نظامی رقم بزنیم.

وی با تاکید بر اینکه به دنبال ارتقاء سطح صلح و آرامش در منطقه هستیم، گفت: باید به شکل جدی از درگیر‌های افراطی که مقابل شکل‌گیری اتحاد است، جلوگیری کنیم که این از اهداف دو طرف است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار