امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77058
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 78
امیر دریادار حبیب‌الله سیاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گیلان اظهار کرد: امسال برای اجرای رزمایش‌های متعدد توسط نیروی دریایی ارتش جمهوری ...

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گیلان اظهار کرد: امسال برای اجرای رزمایش‌های متعدد توسط نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی شده است.

وی رزمایش‌ها را به سه بخش تخصصی، نیرویی و مشترک تقسیم کرد و افزود: سه ماه سوم یا چهارم امسال رزمایش بسیار گسترده مشترک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در سواحل جنوب شرق کشور تا مدار 10 درجه جغرافیایی را به اجرا درمی‌آوریم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه از تمام توان نیروهای مسلح داخل کشور در رزمایش مذکور به‌کارگیری می‌شود، تصریح کرد: نیروهای زمینی، هوایی و پدافند در رزمایش مشترک ولایت 93 شرکت می‌کنند.

وی ارتقای سطح توانمندی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی برای دفاع از مرزهای آبی را از اهداف رزمایش مشترک ولایت 93 خواند و خاطرنشان کرد: دفاع از منابع و منافع کشور، آزمایش سلاح‌ها و امکانات جدیدی که روی ناوها وجود دارد و همچنین ارتقای سطح مهارت و دانش کارکنان جوان از جمله اهداف رزمایش مذکور است.

سیاری پیام رزمایش مشترک ولایت 93 را ارسال پیام صلح و دوستی به کشورهای همسایه توسط نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و یادآور شد: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران قادر به تامین امنیت آب‌های منطقه در ابعاد مختلف است.
انتهای پیام/84001/ر30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها