امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77065
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، آیت‌الله سید علی شفیعی پیش از ظهر امروز در جلسه تودیع و معارفه رئیس دانشگاه شهید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، آیت‌الله سید علی شفیعی پیش از ظهر امروز در جلسه تودیع و معارفه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز که در دانشکده علوم این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب تاکنون مرسوم بوده است در چنین مراسماتی یک روحانی حضور داشته باشد و صحبت کند اعم از این که آن روحانی تخصص داشته باشد یا نداشته باشد.

وی ادامه داد: امروز هم که من را دعوت کرده اند به دلیل علاقه شخصیم به دانشگاه است که به این مراسم آمده‌ام ولی اگر می‌دانستم که معاون استاندار خوزستان در این جمع حضور دارد سخنرانی نمی‌کردم و می‌گذاشتم او سخنرانی کند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: جابه جایی‌هایی که صورت می گیرد در دوره‌های قبل هم وجود داشته است ولی در این دوره به سرعت دارد صورت می‌گیرد، این جابه‌جایی‌ها نباید دلیلی بر ناکارآمدی مدیر قبلی باشد.

وی ادامه داد: در همه جا، جابه‌جایی صورت می‌گیرد در دولت قبل هم این اتفاق می‌افتاد و یک مدیری جایش را به مدیر دیگری می‌داد ولی سرعت جابه‌جایی‌ها در دولت یازدهم بسیار بالا است.

شفیعی با تشکر از مدیریت مروتی به عنوان رئیس سابق دانشگاه شهید چمران اهواز بیان کرد: دکتر مروتی از مدتی قبل قصد رفتن داشتند شاید هم هوای بروجرد به سرشان زده است یا به تعبیری فیل‌شان یاد هندوستان کرده است.

وی با تبریک انتخاب رعایابی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه شهید چمران اهواز عنوان کرد: با توجه به این که رهبری عنایت ویژه‌ای نسبت به این دانشگاه دارند امیدوارم این دانشگاه بسیجی و خوب در آینده هم موفق شوند.
انتهای پیام/72019/صا20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها