امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77072
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، سازمان بسیج رسانه استان اصفهان طی بیانیه‌ای انتقاد و اعتراض خود را نسبت به نامه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، سازمان بسیج رسانه استان اصفهان طی بیانیه‌ای انتقاد و اعتراض خود را نسبت به نامه تاکیدی موسوی بجنوردی به رئیس جمهور اعلام کرده است.

سازمان بسیج رسانه در این بیانیه آورده است: چند روزی است خبر دفن جاسوس آمریکایی (ریچارد فرای) در سطح رسانه‌های کشوری مطرح گردیده است و سبب نگرانی و رنجش خاطر بسیاری از دل‌‌سوزانی که سال‌های سال به خاطر کینه‌توزی‌های آمریکای جنایتکار رنج و غم فراوانی را متحمل شده‌اند، شده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: تعداد زیادی از خانواده شهدا، بسیجیان، علمای شهر اصفهان، نمایندگان اصفهان در مجلس و رئیس شورای اسلامی شهر و ... این کار را محکوم و با توجه به فضای فرهنگی و سیاسی استان، خواستار لغو این اقدام از دولت تدبیر و امید شده‌اند.

سازمان بسیج رسانه در این بیانیه آورده است: قابل توجه اینکه از جمله افرادی که به دنبال حل این موضوع و دفن ریچارد فرای در اصفهان می‌باشد، وصی او کاظم موسوی بجنوردی(رئیس مرکز دائرةالمعارف اسلامی) است که متأسفانه با ادبیات بسیار بدی همراه با ارسال نامه‌ای به ریاست محترم جمهور و در تنگنا قرار دادن ایشان، مبنی بر تأیید مجوز انتقال جنازه فرای به اصفهان و دفن و ساخت مقبره‌ای برای او در کنار زاینده رود، ضمن معرفی مخالفان این کار به عنوان عده‌ای خبط دماغ و تعداد اندکی تندرو و مخالف منافع ملی کشور، آنها را هم‌سو با تندروهای آمریکا و نیروهای ضد انقلاب خطاب کرده‌اند.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: حال سئوال دلسوزان انقلاب و نظام در شهر شهیدان از چنین افرادی این است که آیا شما برخورد آمریکایی‌ها با معرفی نماینده ایران(آقای ابوطالبی) در سازمان ملل که فردی کارآزموده بوده را محکوم کرده‌اید که حالا سنگ یک خارجی را به سینه می‌زنید؟

بسیج رسانه در بخش دیگر این بیانیه گفته است: آمریکایی‌ها در طول سال‌های گذشته چقدر مردم و نظام جمهوری اسلامی را تحقیر نموده و مواضع ما را در جاهای مختلف زیر سئوال برده‌اند؟ رئیس جمهور آمریکا با صراحت می‌گوید اگر می‌توانستم پیچ و مهره‌های تأسیسات هسته‌ای ایران را نیز اوراق می‌کردم.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: امام جمعه موقت اصفهان و نماینده اصفهان در مجلس خبرگان به نکات خوبی در نماز جمعه هفته گذشته اشاره نمودند، خوب است مطالب آن‌را بخوانیم تا هر روز از مواضع خود عدول نکنیم. اگر واقعاً شما قصد دفن فرای را در اصفهان دارید، مشکلی نیست، قبرستان مسیحیان اصفهان (البته با نظر و مجوز شهرداری و مسیحیان عزیز) آماده پذیرش وی خواهد بود.

انتهای پیام/63030/ط
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها