امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۸:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77074
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:‌ در جلسه امروز کمیسیون طرح نحوه گزینش مدیران و معلمان وزارت آموزش و پرورش برای تصدی پست های حساس مطرح شد که کلیات این طرح در کمیسیون اجتماعی به عنوان کمیسیون اصلی رد شد.

وی افزود: در ادامه سوال تعدادی از نمایندگان (ایرج ندیمی، جلیل جعفری، حسین طلا، غلامرضا اسداللهی، محمدرضا پورابراهیمی) از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستور کار کمیسیون قرار داشت که در نهایت نمایندگان سوال کننده به وزیر دو هفته فرصت دادند تا نسبت به رفع مشکلات مطرح شده اقدام کند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: همچنین در جلسه امروز موضوع به کارگیری بازرسان وزارت صنعت با حضور معاون وزیر در کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و معاون وزیر قول داد تا موانع قانونی در این باره از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت مرتفع و نسبت به بکارگیری آنان اقدام شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها