امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77080
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
امیر خجسته نماینده مردم همدان و رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

امیر خجسته نماینده مردم همدان و رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ارائه گزارشی درباره جلسه عصر امروز این کمیسیون پرداخت و اظهار داشت: در این جلسه، طرح افزایش تعداد نمایندگان مجلس و تعیین شاخص حوزه‌های انتخابیه بررسی و مقرر شد استان‌های مورد بحث، نقطه‌نظرات خود را اعلام کنند تا طی 6 ماهه نخست سال جدید، طرح مذکور به نتیجه برسد.

وی افزود: در این نشست همچنین کارگروهی که برای تعیین شاخص حوزه‌های انتخابیه و تعداد افزایش نمایندگان تشکیل شده و تاکنون نیز جلساتی را با این محور برگزار کرده، امروز این کارگروه پس از بررسی موارد تخصصی، گزارشی را به اعضای کمیسیون ارائه داد و نظرات اولیه کمیسیون را نیز دریافت کرد.

رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس بر همین اساس تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است کارگروه این کمیسیون هفته آینده با حضور نمایندگان مرکز پژوهش‌ها و وزارت کشور برای بررسی شاخص و اولویت فرعی و اصلی تشکیل جلسه داده و نتیجه این نشست را به کمیسیون اعلام کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها