امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77082
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد مهدی کوچک‌زاده عصر امروز در نخستین همایش کشوری «اقتصاد مقاومتی در مسیر پیشرفت درون‌زا» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد مهدی کوچک‌زاده عصر امروز در نخستین همایش کشوری «اقتصاد مقاومتی در مسیر پیشرفت درون‌زا» در سالن آمفی‌تئاتر اداره امور فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد در جمع دانشجویان اظهار داشت: بهترین راه مقابله و نابودی حقیقت، تحریف آن است که از زمان امامان معصوم تاکنون به خصوص انقلاب اسلامی ایران ادامه داشته است.

وی با اشاره به اینکه برخورد فیزیکی و محصور کردن افراد نیز از شیوه‌های دیگر نابودی حقیقت است، تصریح کرد: راه‌انداختن جنگ علیه فرد مورد نظر و گرفتن نیازهای مهم از وی به ترتیب این دو شیوه را تشکیل می‌دهند.

کوچک‌زاده ادامه داد: تحریف حقیقت درباره امامان معصوم به خصوص امام حسن (ع) و امام حسین (ع) همچنان ادامه دارد به طوری که برخی از گمراهان امام حسن (ع) را سازش‌گر و امام حسین (ع) را انقلابی معرفی کردند در حالی که این امامان معصوم یک حقیقت را ترویج و متناسب با زمان خود شیوه مبارزه را انتخاب و برنامه‌ریزی می‌کردند.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه بسیاری از گمراهان معتقدند باید مانند امام حسن (ع) صلح را پذیرفت افزود: صلحی که امام حسن (ع) با یزید انجام داد نه تنها حقیقت آن مورد تحریف واقع شده بلکه این امام معصوم برای آنکه اسلام به سرانجام برسد چنین شرایطی را پذیرفت.

وی ادامه داد: حقیقت صلح امام حسن (ع) با بنی‌امیه این است که یزید کاغذ سفیدی را برای این امام معصوم فرستادند تا ایشان شرایط‌شان را در آن بنویسند.

کوچک‌زاده گفت: افرادی که این نوع حقیقت تحریف شده را در نظر می‌گیرند و باعث الگوبرداری مردم از این امر می‌شوند معتقدند باید با همه جهان صلح کرد و نباید با آنها جنگ داشت.

وی افزود: اگر اوباما یا رئیس سازمان ملل کاغذ سفید رنگی را به ما بدهند تا ما شرایط خود را در آن ذکر کنیم آن موقع داستان عوض می‌شود و نیازی به قطعنامه ژنو نیست.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه آیت‌الله شهید مطهری سه جلد کتاب درباره تحریفات عاشورا نوشته است، ادامه داد: متأسفانه بسیاری از افراد ناآگاه قطعنامه جنگ میان ایران و عراق را نیز تحریف کردند و امروز ما با مصیبت تحریف انقلاب و خطر بزرگ آن روبه‌رو هستیم.

کوچک‌زاده افزود: در زمان جنگ ایران و عراق نیز امام خمینی (ره) قطعنامه را برای حفظ اسلام پذیرفت.

وی با ابراز خرسندی از آگاهی دانشجویان از سیره امام خمینی (ره) در سال‌های اخیر، گفت: بسیاری از افراد گمراه که معتقدند امام خمینی (ره) مرگ بر شاه را درست نمی‌دانست، باید بدانند که این امر نیز تحریف دیگری است که در حقیقت آن رخ داده است.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه چرا ایران در اوج قدرت باید پای میز مذاکره بنشیند، متذکر شد: من سواد ندارم اما باید شاهنامه انقلاب را به کشورهای بیگانه نشان دهیم.

کوچک‌زاده با اشاره به بخشی از بندهای قطعنامه جنگ ایران و عراق تصریح کرد: آمریکا باید با زبان تکریم و نه با زبان تحریم وارد گفت‌وگو شود.

وی اظهار داشت: هدف انقلاب اسلامی ایران سیر کردن مردم نبود بلکه اهداف بزرگ‌تری همچون حفظ اسلام داشت.

کوچک‌زاده گفت: به نظر من نباید آقای ظریف را در مجلس استیضاح کرد زیرا باید وی تا پایان این مذاکره برود و خودش متوجه بی‌نتیجه بودن این توافقنامه بشود.
انتهای پیام/2202/غ40
برچسب ها:
آخرین اخبار