امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77086
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیض‌الله عربسرخی عضو حزب منحله مجاهدین در مراسم مرحوم صادقی که عصر امروز ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیض‌الله عربسرخی عضو حزب منحله مجاهدین در مراسم مرحوم صادقی که عصر امروز سه‌شنبه در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد در پاسخ به سوالی مبنی بر فعالیت‌های سیاسی پس از آزادی اظهار داشت: درباره منع فعالیت سیاسی چیزی به بنده ابلاغ نشده است البته هنوز یک ماهی از حکم بنده باقی مانده است و تا آخر خرداد به پایان می‌رسد.

عربسرخی در پاسخ به این سوال که آیا با این وجود برای انتخابات مجلس فعالیت سیاسی خواهید داشت یا خیر گفت: ما حتما باید فعالیت کنیم ما به زندان رفتیم تا به فعالیت‌های خود ادامه دهیم.

عضو حزب منحله مجاهدین درباره دیدارها و جلسات مشترک با خاتمی اظهار داشت: ما همیشه جلسه و دیدار داشته‌ایم؛ اما دیدن آقای خاتمی فعالیت سیاسی نیست لذا نشستن و صحبت کردن با آقای خاتمی فعالیت سیاسی محسوب نمی‌شود.

وی در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر اینکه اگر اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده رای دلخواه خود را به دست نیاورند آیا دوباره اردوکشی خیابانی خواهند کرد گفت: این سوال شما یک معنی دارد که من ترجیح می‌دهم جواب ندهم؛ من آن اقدامات را اردوکشی خیابانی نمی‌دانم.

این فعال اصلاح‌طلب با بیان اینکه اعتراض بدون حضور مسلحانه منعی ندارد درباره حمله به پایگاه بسیج در 30 خرداد 88 از سوی اصلاح‌طلبان خاطرنشان کرد: اگر مسلحانه و مخل مبانی دین باشد اشکال دارد.

وی ادعا کرد که ما همیشه به رای مردم تمکین کرده‌ایم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها