امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77092
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
عبدالواحد موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حاشیه مراسم ختم پدرهمسر سیدمحمد خاتمی با اشاره به ...

عبدالواحد موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حاشیه مراسم ختم پدرهمسر سیدمحمد خاتمی با اشاره به اقدام خصمانه آمریکا در عدم صدور روادید به حمیدابوطالبی، اظهار داشت: قطعا اقدام آمریکا یک بداخلاقی سیاسی و عملی غیرموجه است و به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

وی افزود:‌ ما با آمریکا هیچ نسبت و رابطه‌ای نداریم و این اقدامات خصمانه،مردود است.

وزیر کشور دوران اصلاحات با بیان اینکه اصلاح‌طلبان حضور همه جانبه و چشمگیری در انتخابات مجلس آینده خواهند داشت، تصریح کرد: صحبت کردن درباره انتخابات زود است. اما ما بدنبال حضور پرشور مردم در انتخابات هستیم و این مسئله در اولویت قرار دارد.

وی در پاسخ به این سؤال مبنی بر اینکه آیا عناصر فتنه 88 قصد دارند در انتخابات فعالیت کنند، گفت: صحبت کردن درباره این مسائل زود است.

موسوی لاری در پاسخ به سؤال دیگری درباره اینکه اظهارات برخی که قصد دارند سران فتنه 88 را تطهیر کرده و زمینه رفع حصر آنها را فراهم کند و ارزیابی شما چیست، گفت: شورای عالی امنیت ملی در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کند اما امیدواریم که این مسئله حل شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها