امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۱۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77095
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دانش‌آموزان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به نمایندگی از دانش‌آموزان سراسر کشور در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دانش‌آموزان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به نمایندگی از دانش‌آموزان سراسر کشور در همایش «راه روشن» طی نامه‌ای به بان کی مون دبیرکل سازمان ملل متحد، خواسته‌ها و اهداف خود را از فعالیت‌های هسته‌ای به این سازمان اعلام کردند.
در متن این نامه آمده است:
جناب آقای بان کی مون
دبیرکل محترم سازمان ملل متحد
سلام
ما اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در این نامه قصد داریم تا خواسته‌ها و اهداف اصلی خود را به شما اعلام داریم.
آقای دبیرکل
شما و ما و تمامی مردم دنیا خوب می‌دانیم که کشور ما هیچگاه به دنبال بمب اتمی نبوده و نیست و نخواهد بود. کشورما به همراه سایر کشورها خواستار برقراری صلح و امنیت پایدار در دنیاست. از این رو نه خود بمب اتمی دارد و نه می‌خواهد بمب اتمی در دنیا باقی بماند. به همین جهت، ما به نمایندگی از تمامی دانش‌آموزان ایرانی در این روز مهم خواستار انرژی هسته‌ای صلح آمیز بدون محدودیت برای تمامی کشورها هستیم.

به گزارش فارس،‌دانش‌آموزان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در پایان، طوماری را در حمایت از دستاوردهای هسته‌ای به امضا رساندند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها