امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77104
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
مصطفی خزایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: مسابقات قرآن در دوره‌های مختلف تحصیلی راهنمایی و متوسطه برگزار می‌شود. وی گفت: ...

مصطفی خزایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: مسابقات قرآن در دوره‌های مختلف تحصیلی راهنمایی و متوسطه برگزار می‌شود.

وی گفت: مسابقات قرآن در 9 رشته‌ قرائت، حفظ، اذان، مداحی، نهج‌البلاغه، مفاهیم، تفسیر، احکام، صحیفه سجادیه و انشای نماز و ... برگزار می‌شود.

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان تصریح کرد: این مسابقات در چهار مرحله آموزشگاهی، منطقه‌ای، استانی و کشوری برگزار می‌شود که در مرحله آموزشگاهی در استان همدان 91 هزار دانش‌آموز شرکت کردند.

وی خاطرنشان کرد: در مرحله منطقه‌ای 32 هزار نفر از دانش‌آموزان شرکت کردند که از این تعداد 2 هزار و 500 نفر به مرحله استانی راه یافتند.

خزائی با بیان اینکه بعد از برگزاری این دوره 120 نفر از دانش‌آموزان به مرحله کشوری راه پیدا می‌کند، ادامه داد: تعداد پسران و دختران دانش‌آموز در سی و دومین مسابقات قرآن به صورت برابر است.

وی خاطرنشان کرد: این مسابقات با هدف تعمیق باور‌های دینی و شناسایی خلاقیت‌ها و توانایی دانش‌آموزان دوره راهنمایی و متوسطه در استان همدان برگزار می‌شود.

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش همدان در پایان سخنانش گفت: مرحله کشوری این مسابقات در مردادماه و شهریورماه سال جاری در استان‌های آذربایجان و خراسان رضوی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/89007/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها