امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۵:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77107
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس سرتیپ کمال پیمبری ارشد نظامی ارتش در استان البرز به مناسبت امضای این تفاهم‌نامه در قرارگاه عملیاتی لشکر 23 تکاور ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس سرتیپ کمال پیمبری ارشد نظامی ارتش در استان البرز به مناسبت امضای این تفاهم‌نامه در قرارگاه عملیاتی لشکر 23 تکاور نیروی زمینی ارتش، گفت: امروز به دستور فرمانده نیروی زمینی ارتش تفاهم‌نامه‌ای امضا می‌شود تا بر اساس آن نیروهای زمینی ارتش به صورت همه‌جانبه و در صحنه‌های مختلف از جمله حوادث غیرمترقبه به کمک مردم بیایند.

وی ادامه داد: طرح ملی ارتش خون‌بخش البته نیاز به ساماندهی دارد به همین منظور در کمیته مشترک که میان دو طرف تفاهم نامه تشکیل می‌شود حضور مستمر نیروها تعریف می‌شود و پس از تطبیق اجرایی خواهد شد.

پیمبری گفت: در شرایط تحریم که با هجمه‌های فرهنگی و اقتصادی دشمن مواجه هستیم می‌توانیم با اجرای این طرح، شعار امسال اقتصاد، فرهنگ را نیز محقق کنیم و با عزم ملی و مدیریت جهادی آن را به شکل یک الگو در سطح کشور اجرا کنیم.

ارشد نظامی ارتش در استان البرز افزود: این طرح ملی به عنوان تفاهم‌نامه مورد توافق قرار گرفته است و با تجزیه تحلیل ستاد نیروی زمینی در قالب کمیته مشترک در سطح کشور اجرایی خواهد شد.

وی افزود: مفاد این تفاهم‌نامه پس از تصویب به زودی اعلام و اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نیروهای ارتش از کارمندان سالم وفادار و ایثار‌گر تشکیل شده است، گفت: همیشه نیروهای ارتش در خط مقدم هجمه‌های دشمن قرار داشته و کشور همیشه با هجوم دشمنان خارجی مواجه نیست بلکه حوادث طبیعی مانند سیل و زلزله نیز کشور را تهدید می‌کند.

وی ادامه داد: بنابراین نیروهای ارتش می‌توانند در شرایطی که مردم دچار صدمه‌های جسمی و روحی در حوادث شده‌اند به کمک آن‌ها بیایند و چون نگهداری و انتقال خون بسیار هزینه‌بر بوده و شرایطی را می‌طلبد می‌توان از ظرفیت ارتش در امر خون‌رسانی کمک کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها