امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7711
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «ابراهیم الدراوی» مدیر پژوهش‌های فلسطین در قاهره گفت که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «ابراهیم الدراوی» مدیر پژوهش‌های فلسطین در قاهره گفت که هیئت‌های فتح و حماس امروز با مسئولان مصری به منظور بررسی پرونده‌های لاینحل بین دو طرف، دیدار می‌کنند.

بررسی پرونده‌هایی که به مراحل نهایی رسیده از جمله پرونده‌های (دولت، انتخابات، سازمان آزادی‌بخش فلسطین و آشتی جمعی) از جمله محورهای بحث طرفین در این دیدار است و این در حالی است که هنوز درباره پرونده امنیتی مذاکرات صورت نگرفته است.

دیدارهای هیئت‌های فتح و حماس در حالی است که قرار است «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اواخر هفته جاری به قاهره سفر کرده و با «محمد مرسی» رئیس جمهور مصر دیدار نماید.

قرار است دو طرف در این دیدار علل به تعطیلی کشانده شدن آشتی فلسطینیان را مورد بررسی قرار دهند بویژه اینکه مرسی اخیرا سه راهبرد برای حمایت از قضیه فلسطین اعم از تشکیل دولت فلسطین آنگونه که فلسطینیان می‌خواهند، رفع محاصره ملت فلسطین و تحقق آشتی فلسطینیان، تعیین کرده است.

«موسی ابومرزوق» عضو دفتر سیاسی حماس نمایندگی این جنبش در دیدار با هیئت فتح را بر عهده دارد و «عزام الاحمد»، «صخر بسیسو» و «امین مقبول» نیز نمایندگان فتح هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها