امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۹:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77116
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ولید دنده‌بر رئیس بیمارستان  خیریه دارالتوحید، با بیان  این مطلب گفت: فعالیت مؤسسه خدمات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ولید دنده‌بر رئیس بیمارستان  خیریه دارالتوحید، با بیان  این مطلب گفت: فعالیت مؤسسه خدمات خیریه درمانی دارالتوحید در سال 62 با همت تنی چند از پزشکان و خیرین به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در منطقه 20 آغاز شد.

دنده‌بر افزود: با همت اعضای هیات امنای مؤسسه، بزرگترین بخش دیالیز جنوب تهران با 19 تخت راه‌اندازی شد که مهر تایید مسؤلین طی چهار سال را جهت نحوه ارائه خدمات در کارنامه فعالیت به ثبت رسانده است.

وی گفت: به منظور رفع مشکلات مردم منطقه در برخورداری از خدمات تخصصی درمان، بیمارستان خیریه دارالتوحید در جنوب تهران همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و با حضور مسئولین کشوری و لشکری به طور رسمی افتتاح می‌شود.

دنده بر تصریح کرد: بیمارستان خیریه دارالتوحید مجهز به دستگاه‌های روز دنیا می‌باشد؛ به گونه‌ای که تجهیزات در برخی بخش‌ها از نظر استانداردهای درمانی و بهداشتی را می‌توان VIP قلمداد کرد.

وی در رابطه با بخش‌های درمانی بیمارستان  خیریه دارالتوحید اذعان داشت: دو اتاق عمل فعال، بلوک زایمان، بخش‌های زنان، اطفال و مردان و همچنین نوزادان در این بیمارستان تعبیه شده است. همچنین بخش ICU با شش تخت کاملا استاندارد و یک تخت ایزوله شاخص برای ارائه خدمات درمانی به مردم منطقه 20 و مناطق همجوار در نظر گرفته شده است.

دنده‌بر یادآور شد: بیمارستان  خیریه دارالتوحید با 19 تخت و دستگاه دیالیز، 7 تخت ICU، 9 تخت اورژانس، 14 تخت زنان و اطفال و هشت تخت مردان افتتاح می‌شود. همچنین بخش ویژه احیا و تمام نیازهای پاراکلینیک، جراحی، داخلی و زنان، بستری اطفال و ارتوپدی به منظور پاسخگویی به نیاز مراجعین در نظر گرفته شده است.

وی در رابطه با نحوه پذیرش بیماران نیز اظهار داشت: مشمولین تمام بیمه‌های درمانی و حتی بیماران آزاد در این بیمارستان پذیرش می‌شوند. حتی تعدادی افراد بی‌بضاعت تحت پوشش مؤسسه خیریه دارالتوحید هستند و از خدمات لازم بهره مند می‌شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها