امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77131
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، مصطفی نوروزی افزود: در پی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، مصطفی نوروزی افزود: در پی مراجعه یکی از شهروندان اراکی مبنی بر برداشت مبلغ سه میلیون ریال از حساب بانکی این شهروند، موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت و تحقیقات کارشناسان و کارآگاهان این پلیس برای شناسایی متهم آغاز شد.

وی تصریح کرد: در تحقیقات کارشناسان و اظهارات شاکی مشخص شد این مبلغ بدون اطلاع شاکی از حسابش کسر شده است و مال‌باخته در خواست پیگیری این موضوع را دارد.

رئیس پلیس فتا استان مرکزی با اشاره به شناسایی متهم پس از تحقیقات گسترده و فنی پلیس خاطر نشان کرد: زن متهم در اقدام غافلگیرانه پلیس دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پس از بازجویی از متهم مشخص شد که وی از آشنایان شاکی بوده و با سوء استفاده از حسن نیت شاکی و با دسترسی غیر مجاز به اطلاعات محرمانه حساب مالباخته اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب شاکی کرده است.
انتهای پیام/87002‌/ش
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها