امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77134
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، مدیر بنیاد قلب فارس بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، مدیر بنیاد قلب فارس بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: این سمپوزیوم در ارتباط با افراد زیر یک سال و بالای 75 سال به همت بنیاد قلب فارس و بیمارستان کوثر در مرکز مفرح «گرین لند» در شهرک صدرا برگزار می‌شود.

کاظم تابنده افزود: انتخاب این نقطه برای برگزاری سمپوزیوم به سبب سالن و امکانات خوب و همچنین دور بودن از شلوغی و ترافیک شهری است.

وی با بیان اینکه کنفرانس در دو سالن مجزا برای پزشکان و پرستاران برگزار می‌شود اضافه کرد: این کنگره با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با حضور فدراسیون جهانی قلب و انجمن جراحان قلب فرانسه برگزار می‌شود.

تابنده با اشاره به میهمانان مطرح این کنگره از فرانسه، آمریکا، انگلیس، افغانستان، پاکستان، دوبی و ... بیان کرد: در کنار این کنگره 80 غرفه نمایشگاهی در طبقه فوقانی گرین لند برپا خواهد شد.

وی ابراز داشت: در این کنگره مباحث فرهنگی نیز مد نظر است تا شاهد بهبود نگرش کادر پزشکی و جراحی به بیماران باشیم.

رئیس بخش پرستاری این کنگره نیز در این جلسه گفت: بخش پرستاران کنگره همزمان با پزشکان برگزار شده و 135 مقاله، 128 ارائه شفاهی و 23 پوستر در این بخش در نظر گرفته شده است.

شهین روانشاد افزود: در این بخش چهار کارگاه آموزشی در زمینه تفسیر نوار قلب و احیا قلبی و عروقی برگزار می‌شود.

به گفته وی، شرکت در هر کارگاه و کل کنگره برای پرستاران امتیاز بازآموزی خواهد داشت.

روانشاد همچنین تصریح کرد: در این کنگره 20 پرستار پیشکسوت دعوت شده‌اند که سه نفر آنان مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

مدیر بیمارستان کوثر نیز در این نشست گفت: این بیمارستان روزانه بین یکهزار تا یکهزار و 200 بیمار را از کل استان‌های جنوبی کشور پذیرا می‌شود.

سید اصغر گلشنی افزود: این بیمارستان به دست خیرین نیک‌اندیش بنیانگذاری شد و از نظر تجهیزات از بهترین بیمارستان‌های قلب کشور است.

به گفته وی، با مقایسه فعالیت هشت ساله این بیمارستان با سایر مراکز بخش خصوصی متوجه می‌شویم که معادل نیمی از هزینه بیماران به آنان تخفیف داده شده است.

به گزارش فارس، در این کنگره چهار روزه 95 سخنرانی، 187 مقاله، 35 پوستر و پنج کارگاه آموزش و ارتقا مهارت در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/2448/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها