امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77136
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، رویا محمدحسینی عصر امروز در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم رشد در این شهرستان اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، رویا محمدحسینی عصر امروز در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم رشد در این شهرستان اظهار داشت: 15 سالن سینما در شهرها و مناطق مختلف استان میزبان جشنواره فیلم رشد بودند که این جشنواره از روز شنبه 23 فروردین ماه شروع شد و امروز 26 فروردین به کار خود پایان داد.

وی تصریح کرد: ‌در این جشنواره از بین 270 فیلم راه یافته 99 فیلم منتخب در مدت چهار روز و در 13 ناحیه و منطقه آموزش و پرورش استان اردبیل به نمایش گذاشته شد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه این فیلم‌ها با محتوای آموزشی و تربیتی اکران شده و با استقبال دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها روبه‌رو شده است، خاطر نشان کرد:‌ در مناطق روستایی و عشایری که امکان اکران فیلم در سالن‌ها وجود نداشت به صورت سیار این فیلم‌ها به نمایش گذاشته شد به طوریکه در این مدت 37 هزار دانش‌آموز استان از این فیلم‌ها استفاده کردند.

محمدحسینی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: 20 هزار و پنج نفر دانش‌آموز، معلم و اولیا در روزهای دوم و سوم اجرای جشنواره فیلم رشد در سطح استان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر از فیلم‌های منتخب آموزشی و تربیتی دیدن کردند.

وی بیان کرد: در روز دوم اجرای جشنواره فیلم رشد در نواحی و مناطق 13‌گانه مجری استان 10 هزار و 405 نفر دانش‌آموز و جمعی از اولیای آنها و معلمان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر از فیلم‌های منتخب آموزشی و تربیتی که به صورت مستند، داستانی کوتاه و بلند، انیمیشن و نماهنگ دیدن کردند.

محمدحسینی در ادامه یادآور شد: تعداد سانس‌های برگزار شده در روز دوم 75 سانس در سطح استان و حدود 80 فیلم از 99 فیلم منتخب در روز دوم برگزاری جشنواره اکران شده است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، معاون آموزش و پرورش استان گفت: در روز سوم اجرای جشنواره فیلم رشد در نواحی و مناطق 13‌گانه مجری استان نیز 9 هزار و 600 نفر دانش‌آموز و جمعی از اولیای دانش‌آموزان و معلمان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر از فیلم‌های منتخب آموزشی و تربیتی که به صورت مستند، داستانی کوتاه و بلند، انیمیشن و نماهنگ دیدن کردند.

وی افزود: تعداد سانس‌های برگزار شده در روز سوم 78 سانس در سطح استان است که حدود 83 فیلم از 99 فیلم منتخب در این روز اکران شده است.
انتهای پیام/62007/ک30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها