امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77144
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، درگیری‌های جاری در حلب شاهد تغییر و تحولات بارزی به سود ارتش سوریه بود که در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، درگیری‌های جاری در حلب شاهد تغییر و تحولات بارزی به سود ارتش سوریه بود که در پیشروی آنها در چندین منطقه و واداشتن عناصر مسلح به عقب نشینی از این مناطق که به طور موقت آنها را تصرف کرده بودند، نمود پیدا می‌کند.

در این خصوص یک منبع آگاه میدانی سوری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دمشق ضمن تاکید بر اینکه ارتش سوریه موفق به تسلط بر چندین نقطه از منطقه «الراموسه» در جنوب حلب شده، از رسیدن تجهیزات نظامی لازم و نیروهای کمکی به یگان‌های مستقر در حلب خبر داد.

بنابر اظهارات این منبع میدانی با رسیدن این نیروها و استحکامات هم اکنون یگان‌های ارتش سوریه خود را برای حمله گسترده به گروه‌های مسلحی آماده می‌کنند که کارخانه‌های منطقه «اللیرمون» در جوار منطقه «الزهراء» در شمال غربی شهر حلب را به تصرف خود درآورده‌اند.

همچنین اطلاعات موجود تاکید می‌کند که عملیات‌های ارتش سوریه موجب شکسته شدن محاصره زندان مرکزی حلب به ویژه پس از تسلط ارتش بر تپه «الطعانه» و کارخانه «صابون» در ریف شمالی خواهد شد.

در خصوص بزرگراه حلب – دمشق نیز گزارش شده که این بزرگراه برای چهارمین روز متوالی توسط گروه‌های مسلح قطع شده و تک تیراندازان گروه‌های مسلح از منطقه الراموسه و العامریه خودروهای در حال عبور از این بزرگراه و سرنشینان آنها را هدف قرار می‌دهند.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها