امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77150
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری شبکه العالم نوشت: سازمان موسوم به «فراخوان ملی مردمی برای وارد کردن انفجارهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری شبکه العالم نوشت: سازمان موسوم به «فراخوان ملی مردمی برای وارد کردن انفجارهای عراق در فهرست جنایت های نسل کشی گروهی» (حشد) در بیانیه‌ای اعلام کرد: تیمی از این سازمان اخیرا با «سوجی کالمندادا» کارشناس حقوق بین الملل و رئیس موسسه بین المللی حقوقی (stepoe-johson ) ملاقات کرد و در این ملاقات به تلاشهای این سازمان برای وارد کردن انفجارهای تروریستی و اقدامات خشونت آمیز عراق در فهرست جنایت های نسل کشی گروهی پرداخته شد.

سایت «السومریه نیوز» به نقل از این بیانیه نوشت: کالمندادا از این تلاشها حمایت و استقبال کرد و آمادگی خود را برای ارایه هرگونه کمکی در این زمینه ابراز داشت.

براساس این بیانیه، کالمندادا با درخواست برای وارد کردن انفجارهای تروریستی عراق در فهرست جرایم نسل کشی گروهی و جرایم ضد بشری، تاکید کرد: جرایم و کشتار صورت گرفته در عراق با تعدادی از توافقنامه های بین المللی منطبق است، که این توافقنامه ها باید به جریان افتاده و اجرایی شود.

کالمندادا تاکید کرد که دولت عراق باید از تلاش های یاد شده حمایت و مبالغ لازم را برای این امر تامین کند.

سازمان حشد از فراخوان های جوانانی است که خواهان درج اقدامات خشونت آمیز در عراق در فهرست سازمان ملل در  زمینه جرایم "نسل کشی گروهی" و پرداخت غرامت به زیان دیدگان، و بازخواست طرف هایی است که از تروریسم در عراق حمایت می کنند.
انتهای پیام/غ.غ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها