امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77173
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروه جبهه النصره به عنوان شاخه رسمی القاعده در سوریه با همکاری گروه‌های ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروه جبهه النصره به عنوان شاخه رسمی القاعده در سوریه با همکاری گروه‌های وابسته به جبهه اسلامی امروز سه‌شنبه به دو روستای «السبیعی» و «اشیطح غربی» در ریف جنوبی حسکه واقع در شمال شرقی سوریه که تحت تصرف گروه تروریستی داعش است، حمله کردند.

این درحالی است که گزارش شده، روستای «کباجب» در ریف دیر الزور نیز شاهد درگیری‌های شدید بین این دو گروه تروریستی بود که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از عناصر مسلح دو طرف شد.

از سوی دیگر شهرک «صور» در ریف شرقی دیر الزور نیز امروز شاهد درگیری داعش و النصره بود. در این درگیری‌ها جبهه النصره، عناصر داعش را که روز گذشته موفق شده بودند، با بیرون راندن النصره کنترل این شهرک را در دست بگیرند، از آن بیرون کنند.

در جریان درگیری‌های شدید روی داده بین دو طرف در اطراف شهرک مذکور نیز تعدادی از تروریست‌های داعش النصره کشته شدند که در میان کشته‌ها افرادی مانند ا«سامة المزعل»، ملقب به «ابو خطاب» و «احمد صالح الشحاذه» ملقب به «ابو لیث» نیز شناسایی شدند که از فرماندهان نظامی النصره به شمار می‌آمدند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها