امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77185
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، وزارت امور خارجه روسیه با انتشار بیانیه‌ای در رابطه با تصمیم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، وزارت امور خارجه روسیه با انتشار بیانیه‌ای در رابطه با تصمیم جدید شورای اتحادیه اروپا در مورد اوکراین، اعمال هر نوع تحریم‌های غیرسازنده علیه روسیه را بی‌پایه و اساس ارزیابی کرده است.

در این بیانیه آمده است: بار دیگر اعلام می‌کنیم که هر نوع اعمال تحریمی علیه روسیه، کاملا بدون پایه و اساس و اقدامی غیرسازنده است و اتحادیه اروپا بجای مبادرت به این روش، باید تلاش می‌کرد تا بطور مشترک راهی برای حل و فصل بحران داخلی در اوکراین پیدا شود.

مقامات مسکو همچنین اتهامات اتحادیه اروپا در مورد دخالت احتمالی روسیه در درگیری‌های نظامی در شرق اوکراین را کاملا غیرقابل قبول دانسته و یادآور شدند که اگر این سازمان به راستی تلاش دارد تا نقش مثبتی در حل و فصل بحران سیاسی در اوکراین داشته باشد، زمان آن رسیده تا از حمایت یکجانبه و غیرمنطقی خود تنها از یک طرف مناقشه در این کشور دست بردارد.

انتهای پیام/آ.ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها