امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7719
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 172
مصطفی فاطمی در حاشیه پنجاه و سومین کنگره بین‌المللی انجمن دندانپزشکی ایران به خبرنگار فارس گفت: معضل کلی که در همایش‌های ملی کشور وجود دارد. نبود یک ...

مصطفی فاطمی در حاشیه پنجاه و سومین کنگره بین‌المللی انجمن دندانپزشکی ایران به خبرنگار فارس گفت: معضل کلی که در همایش‌های ملی کشور وجود دارد. نبود یک مرکز همایش‌های مناسب از جنبه‌های نمایشگاهی و علمی است  که متأسفانه در داخل کشور ما مجموعه‌ای را نداریم که از هر دو حیث مناسب برپایی کنگره‌ها باشد.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی پنجاه و سومین کنگره بین‌المللی انجمن دندانپزشکی ایران ادامه داد: ما در چند سال اخیر کنگره دندانپزشکی را در جاهای مختلفی برگزار کرده‌ایم اما امسال این کنگره را در مرکز همایش‌های میلاد برپا کردیم. نمایشگاه آن را در فضای محوطه باز شرقی برج در نظر گرفتیم و تجهیز نمایشگاه را به پیمانکاری که مسئولیت نمایشگاه کتاب را برعهده داشت سپردیم که متأسفانه به علت درگیر بودن این پیمانکار از یک سو و افزایش مساحت نمایشگاهی از ۳ هزار و 500 متر و 7 هزار متر از سوی دیگر نتوانستیم نمایشگاه را به موقع تکمیل و ارائه کنیم.

فاطمی تصریح کرد: باد و باران دیشب مزید بر علت شد به این صورت که سازه نمایشگاهی در برابر باران مشکلی نداشت و مقاوم ماند اما باران و تجمع آب به غرفه‌ها نفوذ کرد و باعث شکایت غرفه‌داران شد و از سوی دیگر ترس از تکرار این موضوع و تداوم باد و باران موجب ناراحتی و اعتراضات غرفه‌داران و شرکت‌های تولید‌کننده و توزیع‌کننده خدمات دندانپزشکی شد.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی پنجاه و سومین کنگره بین‌المللی انجمن دندانپزشکی ایران ادامه داد: البته با پیش‌بینی هواشناسی ما مشکل خاصی نخواهیم داشت اما مقرر شده که نمایشگاه با قدری تأخیر آماده شود و بعد از مقاوم‌سازی و تأیید توسط کارشناس هواشناس شرکت‌ها تصمیم بگیرند که بمانند یا بروند که البته خود شرکت‌ها نیز در این زمینه دچار تردیدند.

فاطمی ادامه داد: مقرر شده است که به شرکت‌هایی که خسارت دیده‌‌اند از طرف انجمن دندانپزشکی خسارت پرداخت شود و در صورتی که نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی با تأخیر برپا شود هزینه‌ها جبران شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها