امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۲۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77224
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به مناسبت روز بزرگداشت عطار 21 هنرمند نقاش امروز در فرهنگسرای سیمرغ نیشابور بر اساس آثار و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به مناسبت روز بزرگداشت عطار 21 هنرمند نقاش امروز در فرهنگسرای سیمرغ نیشابور بر اساس آثار و اندیشه های عطار نقاشی می کنند.

قرار بود ورک شاپ نقاشی بزرگداشت عطار نیشابوری در آرامگاه عطار برگزار شود که به دلیل بارندگی در شهر نیشابور مکان ورک شاپ به فرهنگسرای سیمرغ این شهر تغییر کرد.

  ورک شاپ نقاشی بزرگداشت عطار نیشابوری با همکاری دفتر امور هنرهای تجسمی، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری نیشابور و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این شهر برگزار می شود.

احمد وکیلی هنرمند نقاش از تهران و مونا هنرمند، محمد علی فضلی، علی سیدانی، ابوالفضل رفیعی، کریم اسکندری، ابراهیم سرفرازی، سید رضا طالبی، عبدالله محمودی، مریم مهدوی، حجت حسینی، حدیثه سلیمانی، ربابه دلخوش، سحر ناصری، علی فلاح، فاطمه حق دار، محمد صابری تولایی، مرضیه نورالدین، مریم مودی، صبا رفعت و فهیمه حضرتی از استادان دانشگاه، هنرمندان و مدیران آموزشگاههای تجسمی نیشابور در این ورک شاپ حضور دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار