امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77236
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان اردبیل، سید حامد اسحاقی در جلسه بررسی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان اردبیل، سید حامد اسحاقی در جلسه بررسی برنامه‌های حوزه هنری استان اردبیل در سال 93 از آموزش و تولید محور بودن برنامه‌های این مرکز در سال 93 خبر داد و گفت: توجه به ایام و مناسبت‌های خاص و برگزاری ویژه برنامه‌های مرتبط با این ایام، توجه به شهرستان‌های مرزی، تداوم کیفی و کمی بیشتر در امر آموزش کلیه رشته‌های هنری از اهداف تعیین شده برای فعالیت‌های این مرکز در سال 93 است.

وی ادامه داد: حرکت به سوی بهبود کیفی و افزایش تاثیرگذاری برنامه‌ها، استفاده بهینه از منابع اندک بودجه و توجه ویژه به امر تولید آثار هنری ارزشمند و ماندگار از دیگر اهداف حوزه هنری استان اردبیل در اجرای برنامه‌های امسال خواهد بود.

مسئول طرح و برنامه حوزه هنری استان اردبیل یادآور شد: طراحی یکسان پوسترهای نمایشگاهی و برگزاری دو عنوان نمایشگاه از هفت نمایشگاه برنامه‌ریزی شده برای امسال در شهرستان‌های مرزی از اصلی‌ترین برنامه‌های واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل است.

اسحاقی برگزاری کارگاه‌های آموزش فیلمنامه‌نویسی، تدوین و کارگردانی همچنین تولید سه فیلم آماتور و برپایی جشن فیلم و مراسم رونمایی از فیلم‌های تولیدی این مرکز در سال 93 را از مهمترین برنامه‌های واحد هنرهای تصویری این مرکز اعلام کرد.

این مسئول اظهار کرد: پژوهش در موسیقی و استفاده از اساتید شاخص، به نام و بومی این حوزه در امر آموزش خط مشی تعیین شده برای واحد موسیقی حوزه هنری استان اردبیل در سال‌جاری است.

مسئول طرح و برنامه حوزه هنری استان اردبیل افزود: آفرینش‌های ادبی این مرکز در سال 93 چاپ نخستین شماره کتاب «شعر ما» متشکل از سروده‌های هنرجویان این مرکز و همچنین توجه ویژه به ادبیات کودک و نوجوان را در دستور کار دارد.

اسحاقی برگزاری دوره‌های آموزش در سطوح مقدماتی و پیشرفته در حوزه نمایش توسط اساتید به نام کشوری و حمایت از نمایشنامه‌های منجر به تولید را از مهمترین برنامه‌های واحد نمایش حوزه هنری استان اردبیل مطرح کرد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، وی در پایان عنوان کرد: تداوم بخشیدن به برگزاری با کیفیت مناسب همایش «هنر و رسانه» در سال دوم خود و انتشار چندین شماره ویژه‌نامه و تلاش جهت ارتقای سطح اطلاع‌رسانی برنامه‌های این مرکز و همچنین توجه ویژه به ارزیابی برنامه‌های سال 93 از اهم فعالیت‌های واحد روابط عمومی حوزه هنری استان اردبیل برای امسال است.

انتهای پیام/62003/م/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها