امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77239
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، علی جنتی پیش از ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه و فرهنگ و هنر سیستان و بلوچستان در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، علی جنتی پیش از ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه و فرهنگ و هنر سیستان و بلوچستان در تالار اشراق زاهدان اظهار داشت: با توجه به تمام محدودیت ها، سیستان و بلوچستان در حوزه فرهنگ غنی‌ترین حوزه است.

وزیر فرهنگ و ارشاد در ادامه خاطرنشان کرد: نیروهای جوان ظرفیت‎های فراوان دارند که باید آنها را شکوفا کنیم. در این استان محرومیت توانایی‌های بسیاری را برای مردم به وجود آورده است.

این مسئول عنوان کرد:  با نام گذاری سال فرهنگ مسئولیت جدیدی برای نهادهای فرهنگی به وجود آمده است.

وی ادامه داد: فرهنگ ما جزئی از هویت ملی است که ارتقا آن در گرو تلاش مردمی و نهادهای فرهنگی است. همچنین مشکلات حوزه فرهنگ عمومی از مهم‌ترین عواملی است که فرهنگ ما را متاثر کرده است.

جنتی بیان داشت: گسترش ارتباط ما با دیگر ملت‌ها نیز موجب تاثیرگذاری بر فرهنگ ما شده است. همچنین اهالی فرهنگ باید نخست بر جامعه خود اثرگذار باشند و سپس بر دیگران.

وزیر فرهنگ و ارشاد در پایان متذکر شد: دولت تدبیر به دنبال فضایی جدید برای اهالی هنر و رسانه است تا بتواند اندیشه های خود را به راحتی نشر دهد.

انتهای پیام/75004/ن30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها