امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77243
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سهراب سلیمی از کارگردانان شناخته شده تئاتر ایران پس از چهار سال دوری از صحنه نمایش «مده آ» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سهراب سلیمی از کارگردانان شناخته شده تئاتر ایران پس از چهار سال دوری از صحنه نمایش «مده آ» اثر داریوفو را برای مخاطبانش انتخاب کرده است و با کارگردانی این اثر به شیوه‌ای متفاوت آن را از 28 فروردین در سالن آموزشگاه باران به صحنه می‌برد.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به نویسنده: داریوفو و فرانکا رامه، مترجم: علی امینی نجفی، کارگردان و طراح صحنه: سهراب سلیمی، طراح پوستر و بروشور: ابراهیم حقیقی، بازیگران: الهام مهری، زهرا مهدیلو، فاطمه آزادی، سعید حشمتی، مرتضی حسنی نژاد، طراح لباس: نگار نعمتی، موسیقی: کامران امید، عکاس: نادر بهرامی، بهار امید، روابط عمومی : نادر بهرامی اشاره کرد.
 
سلیمی طی یادداشت آورده است:
 
گروه تئاتر صورتک در تازه‌ترین تجربه‌اش، باز به سراغ متن داریوفو و فرانکا رامه (با نگاهی به «مده آ» های اوریپید و ژان آنوی ) رفته است تا با نگاه و رویکردی متفاوت، اجرایی تازه ارائه دهد. «مده آ»ی کنونی، عملی است برای بروز شور هنرجویان کارگاه آموزشی تئاتر آموزشگاه باران، هنرجویانی تازه آمده به عرصه نمایش، تا در نخستین حضورشان بر صحنه تئاتر، تجربه اتودهای کلاسی و آموزه‌های کارگاهی را به محک آزمون بگذارند. «مده آ» کنونی، با اتکا به تجربیات گروهی و نیروی جوان، امکان و پیشنهادی است در جهت رسیدن به تولید جمعی در محیطی آموزشی، به دور از حمایت‌ها و کمک‌های متداول تئاتر این سال‌ها.

«مده آ» نمایشی است مستقل، بر خلاف سکه قالب زمانه.
 
باتوجه به نزدیک شدن به اجرای این نمایش استقبال خوبی از سوی مخاطبان این اثر شده به طوری که بلیت‌های این نمایش تا اجرای سوم تمام به فروش رسیده است، علاقه‌مندان برای خرید بلیت نمایش «مده آ» به قیمت 20 هزار تومان می‌توانند به آدرس اینترنتی تیوال مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 88900780   جهت رزرو تلفنی بلیت تماس بگیرند. آدرس آموزشگاه هنرهای نمایشی باران : خیابان استاد نجات الهی (ویلا) - ابتدای خیابان اراک - پلاک 72 - واحد 7 – طبقه سوم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها