امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77245
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران حجت‌الاسلام والمسلمین محمودرضا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران حجت‌الاسلام والمسلمین محمودرضا جمشیدی در نشست سالانه مرکز تحقیقات زن و خانواده وابسته به مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به مطرح شدن بحث سبک زندگی اسلامی از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: این کار بر زمین مانده است و در این راستا یکی از مهم‌ترین وظایف مرکز تحقیقات زن و خانواده تدوین الگوی زن مسلمان و خانواده اسلامی است.

وی افزود: در دنیای امروز جبهه غالب مبانی و نظریه‌های خود را استخراج کرده است، از درون آنها الگوی رفتاری و سبک زندگی را استخراج کرده است، آن الگو را در جامعه اجرا کرده و بازخوردگیری و تصحیح آن را نیز انجام داده است اما ما اندر خم یک کوچه‌ایم.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران با بیان اینکه آنان قالب‌ها و الگوهای خود را به ما ارائه کرده‌اند ادامه داد: شاید الگوها در بعضی بخش‌ها درست باشد اما ما را منتج به نتیجه نمی‌کند.

وی قوانین موجود در عرصه خانواده را ناقص دانست و گفت: گاهی برخی از این قوانین آثاری دارد که نشان می‌دهد فاقد مبنای صحیح دینی است.

در این نشست همچنین حجت‌الاسلام محمدرضا زیبایی‌نژاد مدیر مرکز تحقیقات زن و خانواده در سخنانی افق فعالیت این مرکز را در سال 93 تبیین کرد.

سید محمود رحیمیان مدیر برنامه‌ریزی و ارزیابی مرکز تحقیقات زن و خانواده نیز گزارشی از پیشرفت برنامه راهبردی مرکز تحقیقات زن و خانواده ارائه کرد.
انتهای پیام/2258/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها