امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77268
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 62
محمد نیشابوری سخنگوی حزب اسلامی کار در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد جلسه شب گذشته حزب ...

محمد نیشابوری سخنگوی حزب اسلامی کار در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد جلسه شب گذشته حزب متبوعش، اظهار داشت: در جلسه اخیر حزب اسلامی کار، زمان دقیق همایش «تقدیر از زنان کارگر» مشخص و بنا شد این همایش 9 اردیبهشت‌ماه از ساعت 16:30 تا 19:30 برگزار شود.

وی افزود: از علی ربیعی وزیر کار و معاونانشان برای حضور و سهیلا جلودارزاده معاون وزیر صنعت و همچنین تعدادی از مدیران کارخانه‌ها دعوت به عمل آورده‌ایم.

سخنگوی حزب اسلامی کار به دیگر موارد بررسی شده در جلسه شب گذشته حزب متوبعش اشاره و تصریح کرد: مقرر شد تا با دفاتر استانی وارد گفتگو شویم و به احتمال زیاد از خرداد ماه دوستان خود در استان‌ها را دعوت می‌کنیم تا در جلسات شورای سیاسی شرکت و دورنمایی از وضعیت استان‌های خود ارائه دهند.

نیشابوری در مورد فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها نیز گفت که اجرای فاز دوم یارانه‌ها و انتخابات از دیگر موضوعات مورد بحث در میان اعضا بود و اینکه احتمالا سرنوشت فاز دوم به سرنوشت فاز اول تبدیل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: مات سرکشی به حساب‌های مردم را صحیح نمی‌دانیم چرا که سرکشی به حساب های مردم و اقدام به طبقه بندی آنها برای دریافت یارانه‌ها تبعات خوبی ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار