امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77276
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۸
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات «دلیل ما» در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات «دلیل ما» در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حدود 750 عنوان کتاب حضور می‌یابد که از این تعداد، 88 عنوان کتاب تجدید چاپ است.

این انتشارات در نمایشگاه کتاب امسال  نیز حدود 46 عنوان کتاب چاپ اول سال 92 و 15 عنوان کتاب چاپ اول سال 93 خواهد داشت.

از سوی انتشارات «دلیل ما» 40 عنوان اثر از استاد «محمدرضا حکیمی» به همراه جلد نهم و دهم کتاب «الحیات» به بازدیدکنندگان بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ارائه خواهد شد که از دیگر آثار این انتشارات در نمایشگاه کتاب می‌توان به کتاب «شناخت وهابیت» نوشته «استاد نجم‌الدین طبسی»، کتاب «دریای تشنه» با موضوع زندگی حضرت عباس (ع) نوشته «مرضیه محمدزاده» و کتاب «وضوی پیامبر (ص)، بحث تاریخی» نوشته «علی شهرستانی»، اشاره کرد.

به گفته مسعودی یکی از اعضای انتشارات «دلیل ما»، همه آثار منتشر شده این انتشارات  با ارائه تخفیف 20 درصدی به بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد.

بر اساس این گزارش، بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 10 لغایت 20  اردیبهشت سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها