امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77295
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۹
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز هشتمین روز ثبت نام متقاضیان نیازمند دریافت یارانه نقدی است و سرپرستان ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز هشتمین روز ثبت نام متقاضیان نیازمند دریافت یارانه نقدی است و سرپرستان خانوارهای متقاضی دریافت یارانه که آخرین رقم (رقم سمت راست) کد ملی آنها 7 باشد، می‌توانند با مراجعه به سامانه رفاهی به نشانی (www.refahi.ir) اطلاعات خانوار خود را ثبت کنند.

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از مردم خواسته است که با توجه به اینکه تا پایان ثبت‌نام امکان ویرایش و اصلاح اطلاعات وجود ندارد، در ثبت مشخصات خود دقت کافی را اعمال کنند.

همچنین دولت عنوان کرده است، منابع حاصل از انصراف متقاضیان در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها برای بهداشت، درمان، سلامت، حمل ونقل عمومی،‌ تولید و اشتغال صرف خواهد شد.

در دو روز 30 و 31 علاوه بر این که جاماندگان متقاضی یارانه می‌توانند ثبت نام کنند، طبق گفته نوبخت اگر کسی نام نویسی کرده ولی بعدا تمایل به انصراف پیدا کرده در این دو روز می‌توانند وارد سایت رفاهی شده و انصراف دهند. 
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها