امروز : دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 27
۱۹:۵۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77314
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 27
 اللهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود ...

 اللهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تذکر علی لاریجانی رئیس مجلس پیرامون توجه ویژه به ناهیان از منکر و امران به معروف گفت: پس از اتفاقاتی که در ایام عید افتاد و تذکرات آقای لاریجانی، کمیسیون قضایی این موضوع را مورد بررسی قرار داد.

وی اضافه کرد: بنده نامه‌ای را خدمت آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه نوشتم و طی آن نامه از وی خواستم که چنانچه در قوانین مربوط به آمران به معروف و ناهیان از منکر نواقصی وجود دارد، پیشنهاداتی را ارائه کنند که ما نیز آنها را با اولویت در دستور قرار دهیم.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نامه به رئیس قوه قضائیه هفته گذشته ارسال شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون جوابی به نامه داده نشده است و مدت زمان زیادی از ارسال نامه نمی‌گذرد.

ملکشاهی با تأکید بر اینکه منتظر پاسخ آیت‌الله آملی لاریجانی هستیم، تصریح کرد: پس از اعلام پیشنهادات ریاست قوه قضائیه مباحث را در کمیسیون مطرح و جمع‌بندی‌ خواهیم کرد.

وی در بیان جزئیات نامه یاد شده، اظهار داشت: از ریاست قوه قضائیه‌ خواسته‌ایم که اگر در قوانین فعلی کشور درباره حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر نواقصی وجود دارد و احیانا نیاز به قانون‌گذاری است، مباحث را به مجلس پیشنهاد کند، تا به سرعت مورد رسیدگی قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها