امروز : جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 20
۰۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77331
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۰۷
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان طی اخطاری با ابراز تأسف نسبت به اینکه وزارت صنعت حدود سه هزار نفر از کارکنان خود را اخراج کرده است، ‌گفت: این افراد تحصیلکرده سال‌ها در مباحث اقتصادی و نظارت بر کنترل بازار کار کرده بودند.

وی با اشاره به اینکه اغلب کارکنان اخراج شده از استان‌‌هایی مانند کردستان و سیستان هستند، خاطرنشان کرد: کارکنان اخراج شده وزارت صنعت حدود 5 سال در این وزارتخانه کار کرده‌اند اما یک شبه آنها را اخراج کرده‌آند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در بیان جزئیات طرح تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال هم اظهار داشت:‌ ما درباره تحقیق از فدراسیون فوتبال قانع نشدیم. از طرفی دیگر قرار بود که این گزارش در صحن علنی قرائت شود که به علت خبر برخی رسانه‌ها این موضوع متوقف شد اما قطعا باید گزارش، تحقیق هر چه سریعتر در صحن علنی مجلس قرائت شود.

حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که در غیاب علی لاریجانی ریاست بخشی از جلسه امروز خانه ملت را بر عهده داشت، در پاسخ به این اخطار گفت: دستگاه‌های ذیربط باید بر اساس قانون (اشاره به اخراج کارکنان صنعت) اقدام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار