امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77333
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۰۷
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از اینکه در اواخر سال گذشته یک افزایش قیمت برای واحدهای مسکونی مهر اعلام و ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از اینکه در اواخر سال گذشته یک افزایش قیمت برای واحدهای مسکونی مهر اعلام و ابلاغ شد ظاهرا برخی از انبوه‌سازان مسکن مهر شهر پردیس برای اینکه این واحدهای مسکونی مشمول دریافت مبالغ مصوب شوند روند ساخت و ساز را کُند کرده‌اند.

بنابراین گزارش،کُند شدن روند ساخت و ساز مسکن مهر پردیس تنها یکی از مواردی است که در شهر پردیس در حال رخ دادن است چرا که به گفته یک مقام مسوول شرکت عمران پردیس در گذشته هفته‌ای هزار نفر را برای انتخاب واحد مسکونی معرفی می‌کرد اما به تازگی این عدد به هفته‌ای 250 نفر کاهش یافته است و ماهانه به هزار نفر می‌رسد.

بر اساس این گزارش اگر انتخاب واحد مسکونی به ماهانه هزار نفر برسد باید گفت 52 هفته طول می کشد تا اقدامات انتخاب واحد مسکونی در پردیس توسط متقاضیان مسکن مهر به اتمام برسد.

بر اساس این گزارش، این موضوع باعث سردرگمی متقاضیان مسکن مهر شده و ظاهرا گفته می‌شود که تمام اقدامات مسکن مهر شهرهای جدید را خود شرکت عمران شهرهای جدید برعهده گرفته است.

به گزارش خبرنگار فارس، ظاهرا انبوه‌سازانی که روند ساخت و ساز را کُند کرده‌اند تا واحدها مشمول افزایش این قیمت شوند اگر به این روند ادامه دهند در لیست سیاه قرار گرفته و پروژه‌ها از آنها پس گرفته خواهد شد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها