امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77339
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۰۷
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، «براون بریانت» کاربر سابق پهپادهای آمریکایی در گفت‌وگو با رسانه‌ها فاش ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، «براون بریانت» کاربر سابق پهپادهای آمریکایی در گفت‌وگو با رسانه‌ها فاش کرد که نیروی هوایی آمریکا کنترل پهپادها در سراسر دنیا را به دست دارد و ارتش آمریکا به خوبی از این موضوع مطلع است.

وی افزود: نام سازمان سیا فقط برای گمراه کردن افکار جهانی به کار برده می‌شود و در واقعیت نیروی هوایی ارتش آمریکا بر تمام عملیات‌های انجام شده توسط پهپادها نظارت دارد.

طبق گزارشی که در روزنامه «داون» پاکستان و به نقل از کاربران سابق پهپادها منتشر شده، نیروی هوایی آمریکا با زیر نظر داشتن اوضاع پاکستان، سومالی و یمن حمله پهپادها به این کشور‌ها را افزایش یا کاهش می‌دهد.

براساس این گزارش، ارتش آمریکا در پاکستان به طور مستقیم اوضاع مناطق قبایلی این کشور را بررسی می‌کند و اطلاعات مربوط به این بررسی‌ها را به مرکز «لاس وگلاس» که در یک صحرا در آمریکا واقع شده است ارسال می‌کند.

به گفته این کاربران، در واقع تمام اطلاعات مربوط به پاکستان توسط ارتش به یک مکان مخفی در لاس وگلاس و «صحرای نوادا» ارسال می‌شود و بعد از آن ارتش تصمیم می‌گیرد که سازمان سیا مجری عملیات حمله پهپادها باشد یا خود ارتش این موضوع را پیگری کند.

این کاربران تصریح کردند که ارتش آمریکا برای گمراه کردن سازمان اطلاعات پاکستان از نام سازمان سیا برای انجام عملیات پهپادها و وارد کردن جاسوس به مناطق قبایلی پاکستان استفاده می‌کند.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها