امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7734
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بانک ملی در ارتباط با نحوه پرداخت سود سپرده های عمره مفرده اعلام کرد: 1- محاسبه و پرداخت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بانک ملی در ارتباط با نحوه پرداخت سود سپرده های عمره مفرده اعلام کرد:

1- محاسبه و پرداخت سود سپرده‌گذاری عمره، در چارچوب ضوابط و دستورالعمل‌های شورای پول و اعتبار و نرخ سود ابلاغی در مقطع سپرده‌گذاری است که در زمان تشرف زائر، اصل و سود محاسبه و در سر جمع هزینه سفر وی لحاظ می‌شود. ولی چنانچه هر یک از متقاضیان قبل از فرا رسیدن نوبت تشرف حتی پس از سه ماه از تاریخ سپرده‌گذاری منصرف شوند، سود متعارف بانکی به نسبت مدت توقف وجه نزد بانک به سپرده‌گذار پرداخت می‌شود.

2- همانطور که اشاره شد مبنای محاسبه سود به متقاضی، نرخ زمان ثبت‌نام است، ولی در ارتباط با سپرده‌های عمره مفرده از بهمن ماه سال 1391 به بعد نرخ 20 درصد اعمال شده است. بدیهی است در پایان دوره سپرده‌گذاری بلندمدت عمره یا تمتع چنانچه نرخ سود ابلاغی از طرف شورای پول و اعتبار تغییر کرده باشد، بانک نیز برای دوره جدید قرارداد یا سپرده متقاضی حج، سود جدید اعمال می‌کند.

3- برای ثبت‌نام از متقاضیان و مرحله دوم عملیات بانکی (دریافت مابه‌التفاوت هزینه سفر هنگام تشرف) هیچگونه کارمزدی دریافت نمی‌شود.

4- زمان پرداخت و تسویه سود سپرده‌گذاران، زمان تشرف و در صورت انصراف از سفر، هر زمان که فرد سپرده‌گذار اراده کند خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها