امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77347
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۰۷
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی معاون پارلمانی صداوسیما در حاشیه جلسه علنی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی معاون پارلمانی صداوسیما در حاشیه جلسه علنی امروز(چهارشنبه) مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به نامه 111 نماینده مجلس شورای اسلامی درباره امکان نقد آزادانه توافقنامه ژنو در صداوسیما گفت: این نامه به دنبال نامه قبلی 19 نفر از نمایندگان مجلس به رئیس صداوسیما درخصوص نقد توافقنامه ژنو نوشته بودند و درخواست کرده بودند که امکان نقد توافقنامه ژنو را در رسانه ملی به دست بیاورند.

وی افزود: ریاست سازمان در پاسخ به آنها گفته بودند که شرایط آماده نیست و ما رویکرد حمایتی در خصوص توافقنامه ژنو داریم و رویکرد انتقادی درباره توافقنامه ژنو در برنامه ما نیست.

معاون پارلمانی صداوسیما ادامه داد: بعد از نامه اول ما مجددا نامه نمایندگان را دریافت کردیم و این نامه در صداوسیما مورد بررسی قرار گرفت حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی گفت: فعلا برنامه‌ای که برای آن داریم برای بررسی این نامه و نحوه نقد توافقنامه جلسه‌ای را با نمایندگان داشته باشیم.

وی افزود: در این نشست که تلاش می‌کنیم هفته آینده با حضور نمایندگان نگارنده این نامه و جمعی از صاحبنظران این مسئله مورد بررسی قرار بگیرد.

وی افزود: در خصوص توافقنامه ژنو رویکرد صداوسیما کاملا مشخص بوده است و در همه موارد مذاکرات رویکرد صداوسیما نیز همینگونه بوده است. در اینجا هم که مجلس به عنوان یکی از ارکان نظام که مسئله را دنبال می‌کند موضوع مورد بررسی جدی قرار بگیرد و این مسئله با رویکرد حمایتی قابل بررسی است و هرچقدر مردم در جریان توافقنامه ژنو در جریان باشند پشتیبانی و حمایت همه‌جانبه را از این توافقنامه خواهند داشت.

وی در ادامه درباره زمان قطعی این دیدار گفت: احتمالا این دیدار سه‌شنبه هفته آینده با حضور ریاست سازمان صداوسیما خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها