امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 77352
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۰۷
تعداد بازدید: 66
«احمد رضی»، خبرنگار و فعال بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه از نقش مهم شبکه ...

«احمد رضی»، خبرنگار و فعال بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه از نقش مهم شبکه «المنار» در پوشش انقلاب بحرین و افشای موارد متعدد نقض‌ حقوق بشر صورت گرفته از سوی

حکومت بحرین و برملا کردن چهره واقعی رژیم آل خلیفه تقدیر و تشکر کرد.

رضی همچنین شهادت 3 نفر از کادر شبکه خبری المنار به دست گروه‌های تکفیری در سوریه را به جهان اسلام و مردم آزاده منطقه و لبنان تسلیت گفت و تصریح کرد که شبکه المنار از جمله شبکه‌های خبری و تلویزیونی است که از مقاومت اسلامی و حق ملل عربی برای آزادی و رهایی از چنگال اشغالگری و افراط گرایی و تروریسم حمایت می‌کند.

این فعال بحرینی افزود: مردم بحرین هیچ‌گاه لطف شبکه المنار و دیگر شبکه‌هایی که اقدام به پوشش انقلاب مردمی و مظلوم این کشور کردند، را فراموش نمی‌کنند و او افتخار دارد که با این شبکه همکاری دارد.

رضی گفت: خبرنگاری از جمله مشاغل بسیار سخت و حساس است و او به خاطر این حرفه‌اش در بحرین مورد تعرض رژیم و بازداشت و بازجویی و شکنجه قرار گرفته است.

این روزنامه نگار بحرینی تصریح کرد: شبکه المنار در شرایط بسیار سخت و استثنایی رسانه‌ای و تبلیغاتی شکل گرفت و تاسیس شد، شرایطی که در آن اغلب رسانه‌ها وابسته بوده و از انتقال شفاف، مستقل و واقعی حوادث اجتناب می‌کنند، در حالیکه شبکه المنار همواره تلاش کرده اخلاق حرفه‌ای خود را در انتقال رویدادها زیر پا نگذارد.

روز دوشنبه گذشته 3 خبرنگار شبکه المنار در حین پوشش رویدادهای جنگ در شهرک معلولای سوریه با شلیک خمپاره از سوی گروه‌های مسلح تکفیری به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها